Kenwood DRV-A501W

EISA 2020-2021 PARIM PARDAKAAMERA

2020-2021 EISA Parima Pardakaamera Auhinna Aõitja

Kenwood DRV-A501W on ajudega pardakaamera, mis pakub kasutajale meelrahu. Wide-Quad-HD kaamera kasutab HDR ja polarisatsioonifiltrit, et tagada parim pildikvaliteet sõltumata valgustingimustest. Salvestisi on kohe võimalik vaadata suurelt täisvärviliselt 7.6cm digonaaliga ekraanilt (Kenwoodi esimene!) ja edastada üle Wi-Fi nutiseadmesse koos GPS andmetega. Nutikas parkimisrežiim kasutab sisseehitatud 3-teljelist G-Sensorit, et alustada salvestamist kohe kui Teie pargitud sõiduk satub avariisse mis tähendab, et kõik kokkupõrked jäävad videole! Kiirkinnitusega paigaldussüsteem muudab paigalduse lihtsaks!

3.0” Puutetundlik LCD ekraan

Kenwood DRV-A501W / DRV-A601W on varustatud ekraaniga mis sobitub kaameraga ideaalselt ilma eraldusvõimet kaotamata.
See disain võimaldab teil kasutada taasesituse funktsiooni lubades teil kohe vaadata salvestatud videot või pilti. Kuvaga videosi ja pilte suurel 7.6cm diagonaaliga täisvärvilisel ekraanil. Tänu mugavale kasutajaliidesele ja suurele tekstile on seadme kasutamine lihtne.

3.7MP Wide Quad HD Salvestamine

3.7-Megapiksliline CMOS-sensor (DRV-A700W / DRV-A501W) jäädvustab Wide-Quad-HD videot kiirusega 30 kaadrit sekunsi. 1.8 korda rohkem piksleid kui FullHD resolutsioonil muudab ülirikka eraldusvõimega video salvestamise ja taasesituse võimalikuks.

Juhtmevaba Ühendus Nutiseadmega (Wireless LAN)

Nutiseadme rakendus “Kenwood Dah Cam Manager” võimaldab mugavalt muuta kaamera seadistusi (DRV-A700W/ DRV-A601W/ DRV-A501W) ja kuvada salvestatud videosi ning reaalajas pilti. Laadige rakendus oma nutiseadmesse AppStorest (iOS) või Google PLay’st (Android).

HDR (High Dynamic Range)

HDR parandab pildikvaliteeti väljakutsuvates keskkonades kus heleda-tumeta kontrastid on eriti tugevad, näiteks tunneli sisse- ja väljapääsude juures.

3-teljeline G-Sensor & GPS Vastuvõtja

Kui teie auto on pargitud lülitub sisse nutikas parkimisrežiim. Kui teie sõidukile sõidetakse otsa lülitub kaamera sisse tänu G-Sensorile ning salvestab automaatselt 30-sekundilise videoklipi. Juhtmetega komplekt CA-DR1030 (saadaval eraldi) on vajalik püsivaks toiteks. Kui sisseehitatud reguleeritava tundlikusega G-Sensor tuvastab äkilise liikumise, salvestab kaamera klipi automaatselt, et kaitsta seda kustutamise eest. Integreeritud 3-Teljeline sensor registreerib G-jõu, mis näitab võimaliku löögi suunda ja tugevust. Tänu sisseehitatud GPS vastuvõtja edastatud täpsetele kiiruse ja asukoha andmetele on võimalik vaadata läbitud marsruuti ja kiirust läbi arvuti tarkvara või juhtmevabalt nutitelefonist!

Nutikas Parkimisrežiim

Kui teie auto on pargitud lülitub sisse nutikas parkimisrežiim. Kui teie sõidukile sõidetakse otsa lülitub kaamera sisse tänu G-Sensorile ning salvestab automaatselt 30-sekundilise videoklipi. Juhtmetega komplekt CA-DR1030 (saadaval eraldi) on vajalik püsivaks toiteks.

Super Kondendsaator (Tagavaruaku)

Sisseehitatud tagavaraaku hoiab ära videofaili salvestamise vea juhul kui kokkupõrke või muude füüsiliste mõjudel tõttu kaob toide.

2 Paigaldusviisi

Komplekti kuulub iminapp ja liimitav kinnitus. Iminapaga kinnitus lihtsustab esiklaasile kinnitamist ja eemaldamist, samas kui liimitav kinnitus pakub kaamerale kindlamalt tuge.

Mugav Magneetiniline Hoidik

Patenteeritud magneetiline kinnitus võimaldab kaamerat lihtsasti ja kiirelt eemaldada. Ei ühtki kaablit mida ühendada või lahti ühendada kaamerast!

Polarisatsioonifilter — Vähendab Esiklaasi Peegeldust

Pardakaamerad Kenwood DVR-A700W / DRV-A601W / DRV-A501W kasutavad polarisatsioonifiltrit mis vähendab asju nagu armatuurlaua peegeldumine tuuleklaasil teatud oludes ning aitab päikeselistel päevadel vähendada pimestamist võimaldades salvestada selgelt!

Esi & Tagu 2 Kaamera Salvestamine

Valikulise tagakaamera KCA-R100 ühendades saate salvestada samaaegselt nii auto ees kui taga toimuvat, mõlemat FullHD kvaliteedis. Ülilai 161° vaatenurk salvestab kogu tee! Kompaktsel kaameral on 180° pööratav objektiiv lihtsaks paigaldamiseks ning DRV-501W kaameraga ühendamiseks on komplektis 8m pikkune kaabel. KCA-R100 kaamera ühendamisel kohandub DRV-501W resolutsioon automaatselt kahe FullHD resolutsiooniga videofaili haldamiseks.

16GB MicroSD Mälukaart Komplektis

16GB Klass-10 microSDXC Mälukaart komplektis

Share this post