Midland DUAL MIKE WIRELESS juhtmevaba Bluetooth kahesüsteemne mikrofon lällaritele

Midland DUAL MIKE WIRELESS juhtmevaba Bluetooth kahesüsteemne mikrofon lällaritele

119.00

In stock
0 out of 5

119.00

3 makset 39.67€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Availability: Laos Tootekood: A598

Kirjeldus

MIDLAND DUAL MIKE Bluetooth kahesüsteemne mikrofon

Midland on hakkama saanud viimaste aastate suurima revolutsiooniga, mis lubab kõigil CB kasutajatel, nii raadios kui nutitelefonis, ületada ükskõik millise kauguspiiri topeltrežiimis. Dual Mike on uus eelvõimendatud CB mikrofon, mis teeb oma online-debüüdi Bluetooth topelttehnoloogia abil, mis võimaldab ühendada CB ja nutitelefoni samaaegselt.
Dual Mike on äärmiselt innovatiivne ja funktsionaalne, see on ühendatud analoogse/digitaalse topeltvajutusnupuga (PTT), kerge raam koheste visuaalsete teavituste saamiseks (see muudab värvi vastavalt toimuvale) ning kauakestev patarei, et rääkida oma reisikaaslastega katkestusi tegemata.
Tänu uuele CBTalk rakendusele on Dual Mike suuteline jõudma palju suurema seltskonnani ilma kauguspiiranguteta, et jagada reaalajas liiklusuudiseid ja teavet omaenda häält kasutades või geolokaliseeritud „poide“ abil suheldes, mis toimivad häälsõnumitena, mis annavad kohe märku ohust, mis teist kasutajat varitseb – olgu tegemist liiklusõnnetuse, ummiku, liikluskaamera või muuga.
Rakendus võimaldab muuta suhtluskaugust (0-30 km) ja kanalit (40), valida keel ja kuvada kaart koos vihjega teistele samas piirkonnas liiklejatele koos piltide ja vihjetega nimedele ja keeles, mida kasutatakse igas maailma nurgas.
CBTalk rakendus puhub elu sisse uuele seltskonnale, mis viib CB otse tulevikku. Dual Mike mikrofon ühendub ükskõik millise Midlandi CB-ga, asendades vaid olemasoleva mikrofoni (saadaval 4-nõelalise 48, 4-nõelalise või 6-nõelalise konnektoriga) ja nutitelefoniga Bluetooth kaudu. Dual Mike on samuti Bluetooth automaatvastaja tänu DSP tehnoloogiale, nii saab seda kasutada veoki käed-vabad komplektina, et rääkida täielikult käsi kasutamata. Tänu LABYRINTH® lahendusele, erilisele akustilise labürindile on võimsa 3W kõlariga võimalik kuulata häält või muusikat Bluetooth vahendusel erilise akustilise kogemusena.
Midland with Dual Mike on jõudnud olulise verstapostini, kombineerides analoog- ja digitaalmaailmad ja tänu sellele vastates samaaegselt traditsiooniliste juhtide ja tänapäevaste tehnoloogiate kasutajate vajadustele.

Mõõtmed HxLxP
65x46x102 mm
Kaal
0,285 kg