-32%

Mactronic THUNDER XTR taskulamp, 1020 lm, patareiga (2x CR123), komplektis (patarei adapteriga, vutlar, 4x o-ring, hajuti, randmerihm), karbis

Mactronic THUNDER XTR taskulamp, 1020 lm, patareiga (2x CR123), komplektis (patarei adapteriga, vutlar, 4x o-ring, hajuti, randmerihm), karbis

49.00

In stock
0 out of 5

49.00

3 makset 16.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Availability: Laos Tootekood: L-TL-1001-HH

Kirjeldus

THUNDER XTR on Mactronicu tunnustatud taktikalise sarja uusim mudel. Meie konstrueerimismeeskond töötas käsi-käes armee ja erijõududega, et luua võimas, 1020 lm valgustugevusega lamp, mis oleks ühtaegu nii vastupidav kui hele. Meie ülesandeks oli algusest peale konstrueerida taskulamp, mille erakordne töövõime ei jääks alla reaalselt toimivale. Me oleme mahutanud ratsionaalsuse vastupidava kõva korpuse sisse, mis kaitseb taskulampi, hajutit, vutlarit, käepaela ja kahte CR123 liitiumpatareid. Me lisasime ka vahendite komplekti hooldusremondiks, mis sisaldab varuläätse ja O-rõngaid kiireks parandustööks välitingimustes. Kaks CR123A patareid (karbiga kaasas) toidavad Thunderit 100% võimsuse juures 1 tunni, 25% juures 3 tundi ja 2% juures kauem kui üks päev, 30 tundi.
Kiirlaadimispatareid 18650 ja laadija on saadaval lisatarvikutena. Olles varustatud uusima Cree XM-12 LED-ga, annab Thunder pimestava, 1200 luumenilise valgusvoo, mis valgustab kuni 312 meetri kaugusele! Taskulambil on neli režiimi: 100%; 25%, 2% ja strobo, mis reguleerivad väljundvõimsust ja patareide kasutust. Sisse-ehitatud mälu jätab meelde viimase kasutatud režiimi vältimaks üllatusi. Strobo töötab sagedusel 10Hz ja on kergesti käivitatav kolme kiire lülitusega. Keerates lambi pead edasi tagasi 20°, saate käivitada kolm ülejäänud režiimi. Paigaldatuna saate käivitada kõiki režiime ühe käega.
Thunder saab hakkama kõige karmimates oludes. ANSI standard annab tunnistust Thunder’i vastupidavusest koos 2 meetrise kukkumiskindluse ja IPX8 veekindlusega. Võite kukutada Thunder’i kahe meetri kõrguselt betoonalusele või kasta meetri sügavusse vette ilma et tema valgustusvõime oluliselt väheneks. Karastatud klaas koos peegeldumisvastase kattega tugevdab läätse, samas valguskadu minimiseerides.
Olles tunnistatud vastupidavaks, katsetasime Thunder’it täiendavalt tõeliste kuulidega, et tõestada selle suurepärast sobivust relvale paigaldatava taskulambina. Spetsialistid katsetasid kinnitusi, geellülitit (mõlemad eraldi saadaval) ning lampi maksimaalse survega, tulistades sadu seeriaid erinevates tingimustes. Edukad välikatsetused näitavad seadeldise kõrget löögikindlust ja vastavust rangetele militaarstandarditele.
Soonring muudab Thunder’i enesekaitsevahendiks, samas andes talle stabiliseeriva funktsiooni.
Meie selle konstrueerisime, meie anname sellele ka garantii. Igal Thunder’l on unikaalne seerianumber ja viieaastane garantii, millele järgneb 5-aastane garantiijärgne hoolduspakett. Mactronic pakub suurt valikut lisavarustust komplekteerimaks Thunder oma vajadustele vastavaks. Nende hulgas on:

• Taktikaline geellüliti
• RGB Filtrid
• Laadija ja akud
• Relvakinnitus

• Märkus!
Kasutusea spetsifikatsioonid kehtivad akutoite korral. Mactronic’u 3000 mAh taaslaetava originaalaku maksimaalne tööaeg on järgmine:

100% – 1 t 20 min *
25% – 3 t 40 min *
2% – 50 t *

* Kõik toodud ajad kehtivad juhul, kui kasutatakse uut Mactronic’u akut B-M18650 ja see on 100% laetud.
Ajad on arvutatud vastavas režiimis töötamisel tegeliku energiakasutuse alusel. Need võivad erineda sõltuvalt välistingimustest (näiteks õhutemperatuur) ja aku laetuse tasemest.